Share

Школярі зі Судової Вишні стали переможцями турніру з фінансової грамотності

27 жовтня на базі Львівського інституту Університету банківської справи відбувся  1 регіональний етап Всеукраїнського турніру  юних знавців курсу «Фінансова грамотність» . Турнір організовано за підтримки Міністерства освіти та науки України, Національного банку України, спільно з «Інститутом модернізації змісту освіти».

finlviv-565465464-9cc9b7bf3438cab9d2b18d210cc1e81a11032

Турнір проходив у декілька етапів, під час яких старшокласники мали змогу продемонструвати свої фінансові знання. За перемогу змагались десятикласники зі Львова, Судової Вишні та Великих Мостів.  Учасники чотирьох команд виконували різноманітні завдання  як практичні, так і аналітичні, відповідали на запитання вікторини, готували цікаві презентації. Переможців визначило журі, яке очолила Зоряна Лапішко кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів та фінансово-економічної безпеки Львівського інституту УБС.

За результатами підрахунку балів перше місце здобула команда школярів зі Судової Вишні, друге місце розділили львівські школи: №3 та НВК “Школа-садок “Софiя”. Усі учасники були нагороджені сертифікатами, команди дипломами та цінними подарунками.

Як відомо, у жовтні по всій Україні стартував Всеукраїнський турнір юних знавців курсу «Фінансова грамотність». Це вже третій турнір організований ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» спільно з ДВНЗ «Університет банківської справи» за підтримки Міністерства освіти і науки України та Національного банку України.

Переможці регіональних відбіркових турів візьмуть участь у фінальних іграх, що відбудуться, орієнтовно, на початку грудня 2016 року за участі 6 найсильніших команд України. Організацію фінальних інтелектуальних змагань доручено Дніпропетровському університету імені Альфреда Нобеля.

Leave a Comment