Share

У Таврійському ДАТУ підбили підсумки бізнес-курсу «Як організувати власну справу»

У межах співпраці Таврійського державного агротехнологічного університету з Інформаційно-консультаційним центром «Агро-Таврія» та реалізації Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва було проведено бізнес-курс «Як організувати власну справу».

Слухачі курсу презентували власні бізнес-проекти та демонстрували цікаві ідеї, в яких розкрили всі етапи організації, планування та прогнозування економічного ефекту запропонованої справи. Найцікавішими були проекти бізнес-моделей вирощування малини, глив та відкриття торгової точки з реалізації булочних виробів. Відповідно до моделі Canvas, студенти представили своє бачення та послідовність дій із введення нового бізнесу на конкурентний ринок, розрахували економічну ефективність та майбутню рентабельність запропонованої ідеї.

Метою бізнес-курсу було надання слухачам практичних навичок щодо побудови свого бізнесу, реєстрації та ведення справи. Упродовж всього навчання зі студентами ділились практичним досвідом спеціалісти та керівники адміністративних установ, підприємств та представники проекту UHBDP.

У підсумку кожен слухач отримав сертифікат про закінчення бізнес-школи та готовий бізнес план, за яким можна розпочинати власну справу. Організатори навчання стверджують, що це пілотний проект, а в майбутньому студентів ТДАТУ та всіх охочих чекає набір на новий курс.

Джерело: mon.gov.ua

 

Leave a Comment