Share
«Уроки з підприємницьким тлом»: Варшавські сесії

«Уроки з підприємницьким тлом»: Варшавські сесії

З метою реалізації польсько-українського проекту «Уроки з підприємницьким тлом» в Центрі Розвитку Освіти у Варшаві з 2 по 7 вересня проходила тренінгова сесія для методистів обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти з 18 областей України. Від Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти у тренінговій сесії брали участь методисти кабінету природничо-математичних предметів, технологій Лідія Медведчук та Валентина Жалобна.

Під час сесії у Центрі розвитку освіти (Варшава) відбулася зустріч Еви Дудек, Держсекретаря Міністерства національної освіти РП з учасниками проекту, який співфінансується у 2014 році в рамках програми польської співпраці Міністерства закордонних справ РП.

Гостей з України привітала пані Марлена Фалковська, заступник директора Центру розвитку освіти. Координатори проекту Ева Бобінська (ORE), Роман Шиян (ЛОІППО)

Проект спрямований на підвищення рівня освіти і професійної кваліфікації через запровадження елементів підприємницької освіти у школі не тільки на уроках економіки, а й інших шкільних предметів. Учителі Рівненської області готували конспекти уроків, які мають виразний акцент на розвиток підприємництва з трудового навчання. Найкращі з розроблених були презентовані у Польщі методистами під час сесії для всіх учасників проекту.

У вересні такі пілотні конспекти пройдуть апробацію у школах області та ввійдуть до посібника.

Підсумкова конференція учителів Рівненської області, які беруть участь у проекті, відбудеться у грудні 2014 року.

До того часу учителями та методистами – учасниками проекту буде проведена низка показових уроків трудового навчання з елементами підприємництва.

news_185

Leave a Comment